Fuck this shit

9. září 2013 v 20:39 | KARLIE |  KARLIEAhoj,
rok rozhodně není tak produktivní jak jsem si představovala...
zhubla jsem na 50 kilo, můj sen už se pomalu blíží. Bohužel moje rada bude naprosto blbá ale upřímná..pokud chcete, opravdu chctete zhubnout bud prostě nežerte a nebo at to jde ven...kombinace těchto 2 vám to značně urychlí. Tolik blogů, o kterých ani nevíte, že jsem psala já bylo o hubnutí- smazáno, tolik blogů o zdravém životním stylu- taky smazáno..nic mi nepomohlo, možná že vám ano, ale kdyby jo, nebyly byste na mém..

Můj den je hrozně stereotypní, hrozně jsem se na ten streotyp těšila, možná proto, že už jsem nechtěla být zavřená doma..
ale.. Když jste sami,a každý vás považuje za mrchu, jen proto že se tak tváříte, často upadáte do depresí..nevadí mi že jsem sama, ale mrcha rozhodně nejsem, a už vubec ne to co si ostatní říkají, je to jen maska...určitě to znáte...

Vstanu a nasadím svoji masku. Hezké oblečení, make-up, usměv na tváři a jde se. Ve škole děate vše proto , aby byla vaše role dokonalá do poslední tečky. Berete si sušenky od kamrádky, na intru se cpete čokoládou před spolubydlící. Nikdo nesmí poznat že se něco děje, nikdo nesmí poznat že jsi smutná, že máš problémy s jídlem že tě trápí osamělost a spoustu ostatních problémů , které si ani normální lidé neumí představit.

ŘEKLA bych že svoji práci odvádím dobře, ano za jakou cenu, ale funguje, všichni si myslí, že jsem mrcha, která dostane co chce, je bohatá a namyšlená a nikdo nevydí osobu která umírá ze vnitř..jen ty sama...a to je dobře, přeci nechceš být zavřená v blázinci, nechceš aby si na tebe ukazovali jako na tu, která nejí, nebo bulimičku. To je to co jsem vám dneska chtěla říct...ne všichny které vypadají jako spokojené mršky, jsou takové... a proto vím že anonymita mi poskytne ochranu, proto vím že vy tohle oceníte , protože spousta z vás jsou lapené v masce ...


..................................
pro představu můj dnešní jidelníček:

snídaně: 5 minisušenek bebe
svačina: bubble tea
oběd: nic
svačina: 1/4 čokolády
večeře: oříškové tyčinky ( cca 70g?)

pití : nestea green tea
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama