Září 2013

Ajaj

23. září 2013 v 20:08 | KARLIE |  KARLIE
FUCK!Jsem na sebe tak neskutečně naštvaná, musím se z toho zase sem vypsat...poslední dny mě přešli deprese.. všechno v pohodě..začala jsem nový vztah a to je problém- teda aspon pro mě. Protože nějakým způsobem jak jsem štastná, zapomínám na to co je pro mě duležitý a to sakra zhubnout víc. Žádná mia ani ana, tu si něco zobnu ani mi to nevadí, tu sním jídlo, nic , nikdo mě nenutí, sakra , co to se mnou je ??
Opravdu se stydím nejen před váma ale hlavně sama k sobě. Kde je ta silná holka co si dala 1 jidlo za den , ještě šlo ven, a váha krásně klesala. Pryč..
Chci to zpět.
Bojím se zvážit.
Jen pro ukázku, doma mě začali celkem podezřívat z any a mii takže jsem naschvál jedla řed nima a nezvracela aby videli že jsem v pohodě a dali mi zase na chvilku pokoj. Tuny jídla dámy..tu kachna, svíčková, ještě sušenky, domácí perník..
fuj...čekala jsem že se to na intru zlepší. Proč s novým člověkem v mém životě klesá moje ,,záliba,, , radost z toho že na váze je míň a mín, nemám to čas asi ani kontrolovat. Žádná kontrola ...přežer --jsem fakt smutná..jsem si jistá že vy to máte taky, nějaké rady ?

Jídelníčky jenom stručně : poslední týdny- jídlo 3-4-5x denně bez mii, kalorické bomby

Dnes:
snídaně : rohlík s pomazankovým máslem a šunkou
svačina: nic
oběd : marcipánové těsto, corny
svačina: nic
večeře : kolínka a uho

..všechno celý porce, všechno tam zustalo, a všechno to pujde nahoru s kily ... ach jo!Fight

10. září 2013 v 10:00 | KARLIE

deprese, stereotyp, prázdno

Někdy je lepší řešit kraviny, zabaví se tím mozek.nemusím myslet na ty zlý věci.
Dneska jsem byla ve městě a bylo mě špatně ze mě samé, všude jsem se zhlížela v každý výloze ne pro to, že bych byla hezá, ba spíš naopak...styděla jsem tam jít, tlustý nohy, mastný vlasy, kruhy pod očima. Budu se mít víc ráda až bude na váze 48?

Jak to máte vy ? povězte mi, jste znepokojené ? protože na mě jde s podzimem pořádná deprese dámy ;)--------------------------------
snídaně : nic
svačina : nic
oběd : nic
svačina: oříškové trubičky (80 g?)
večeře : nic

pití: red bull 2x, voda, čaj

Fuck this shit

9. září 2013 v 20:39 | KARLIE |  KARLIEAhoj,
rok rozhodně není tak produktivní jak jsem si představovala...
zhubla jsem na 50 kilo, můj sen už se pomalu blíží. Bohužel moje rada bude naprosto blbá ale upřímná..pokud chcete, opravdu chctete zhubnout bud prostě nežerte a nebo at to jde ven...kombinace těchto 2 vám to značně urychlí. Tolik blogů, o kterých ani nevíte, že jsem psala já bylo o hubnutí- smazáno, tolik blogů o zdravém životním stylu- taky smazáno..nic mi nepomohlo, možná že vám ano, ale kdyby jo, nebyly byste na mém..

Můj den je hrozně stereotypní, hrozně jsem se na ten streotyp těšila, možná proto, že už jsem nechtěla být zavřená doma..
ale.. Když jste sami,a každý vás považuje za mrchu, jen proto že se tak tváříte, často upadáte do depresí..nevadí mi že jsem sama, ale mrcha rozhodně nejsem, a už vubec ne to co si ostatní říkají, je to jen maska...určitě to znáte...

Vstanu a nasadím svoji masku. Hezké oblečení, make-up, usměv na tváři a jde se. Ve škole děate vše proto , aby byla vaše role dokonalá do poslední tečky. Berete si sušenky od kamrádky, na intru se cpete čokoládou před spolubydlící. Nikdo nesmí poznat že se něco děje, nikdo nesmí poznat že jsi smutná, že máš problémy s jídlem že tě trápí osamělost a spoustu ostatních problémů , které si ani normální lidé neumí představit.

ŘEKLA bych že svoji práci odvádím dobře, ano za jakou cenu, ale funguje, všichni si myslí, že jsem mrcha, která dostane co chce, je bohatá a namyšlená a nikdo nevydí osobu která umírá ze vnitř..jen ty sama...a to je dobře, přeci nechceš být zavřená v blázinci, nechceš aby si na tebe ukazovali jako na tu, která nejí, nebo bulimičku. To je to co jsem vám dneska chtěla říct...ne všichny které vypadají jako spokojené mršky, jsou takové... a proto vím že anonymita mi poskytne ochranu, proto vím že vy tohle oceníte , protože spousta z vás jsou lapené v masce ...


..................................
pro představu můj dnešní jidelníček:

snídaně: 5 minisušenek bebe
svačina: bubble tea
oběd: nic
svačina: 1/4 čokolády
večeře: oříškové tyčinky ( cca 70g?)

pití : nestea green tea