Srpen 2013

IT'S HARD

7. srpna 2013 v 23:52 | KARLIE |  KARLIEHezkej večer ...
Vážně se budu potřebovat vypsat. Celej den jsem jako bez duše. Chodím po domě, dělám co nemám, neučím se, nedělám svoji práci hádám se s mámou. Pak jdu, rezignovaně sním všechno jídlo a musí to potom ven.
Prázdninová rutina, nasnáším to...hlavně to že musím vubec jíst..váha jsem krásně dolů, jsem na 52.3 ale vím že musím jíst, protože máma by mě nenechala si udelat jídlo, odnest nahoru, cokoliv . ano je mi 18 let.

Takže nekamenujte mě je to bohužel jediný zbůsob jak předejít hádkám, podezřívání a zkaženému dni.
Jinak jsem dneska měla celkem produktivní den. Šla jsem na autoškolu, jela na kole pak si odpočinula ve stínu a dala si cígo a znovu kolo, citíla jsem jak se mi v tom horku napínaly svaly na stehnech a byla jsem ráda že pálí...

A k večeru se motám, bolí mě hlava a skoro omdlévám, piju hodně, nepiju vodu, prtože to už bych vážně umřela a občas si dám zmrzlinu... a jde to.. jen se bojím co se stane až odjedu na internát a budu se muset krmit směsí pro prasata = jídelna na intru...bojím se že to naberu..


Možná se vám budu zdát depresivní, ale horší prázndniny jsem v životě neměla, tak mi to nechte ..
Rok bude produktivnějšíDneska
snídaně : milka donuts 2x
svačina: ice café
oběd : brambory a přírodní maso
svačina: zmrzlina vodová jahoda
večeře: 6x miniklobásy grilované, franc. omáčka , celozrný chleba

Vím že je to špatně ale jsem ráda když to škrtám...

1st

7. srpna 2013 v 23:06 | KARLIE |  KARLIE
Ahoj
Jen v rychlosti se vám představím ...Jsem Karlie a je mi 18 let. Trpím dost pravděpodobně bulimií, zachvatovým přejídáním a touhou po tom být dokonalá a štíhlá. Nebudu si nalhávat je to špatný, a tohle je můj druhý blog od té doby co ten můj
starý objevili...Od příchozích návštěvnic / převážně očekávám pochopení, protože od toho ten blog mám, abych se vypsala z toho co mě trápí a sdílela s vámi moje trable a pokroky,které doufám budete sdílet i se mnou.

Jedna poznámka na konec pro negativní návštěvy...budu vás mazat a nikdo vás nenutí tu být a číst o mém každodením životě. Na svém počítači máte okno s křížkem tak ho místo psaní urážlivých věcí zmáčkněte :)